گردشگری

پوکت، جزایر آب های زمردین

سفر به پوکت تایلند سفر به مجموعه ای از زیباترین جزایر قاره آسیا است. پوکت که ثروتمندترین استان تایلند به شمار می آید، در سالهای اخیر به یکی از مهمترین مقاصد گردشگری تایلند تبدیل شده است. تا چند سال پیش پاتایا مقصد اصلی گردشگران تایلند بود، اما با رشد امکانات و معرفی دیدنی های پوکت در سطح جهانی، اینکه بین پوکت یا پاتایا یکی را انتخاب کنیم، به کار سختی تبدیل شده است.

سفر به پوکت بیشتر انتخاب خانواده ها و کسانی است که به یک مسافرت لوکس فکر می کنند، برعکس پاتایا که بیشتر برای مجردها جذاب است! انتخاب تور پوکت اما مزایایی دارد که آن را در پاتایا یا سایر مقاصد توریستی تایلند نمی بینیم. وقتی به پوکت سفر می کنید، مجموعه ای از جزایر و سواحل، شهر قدیمی، چندین فستیوال جذاب پرطرفدار، تفریحات شبانه دلپذیر و… در دسترس شما هستند.

سفر به پوکت از ایران

برای سفر به پوکت از تهران می توانید با خطوط هوایی قطر ایرویز ابتدا خود را به دوحه برسانید و از آنجا مستقیما در پوکت فرود بیایید. راه دیگر این است که از طریق هواپیمایی امارات، ابتدا در دوبی فرود بیایید و از آنجا مستقیما به پوکت بروید. از طریق پروازهای هواپیمایی ماهان نیز می توانید به بانکوک پایتخت تایلند بروید، در فرودگاه بانکوک دوباره سوار هواپیما شوید و در پوکت پیاده شوید.

زیباترین جزایر در سفر به پوکت

زیباترین جزایر در سفر به پوکت

پوکت یک جزیره بزرگ است اما سفر به پوکت تنها سفر به یک جزیره نیست. در اطراف پوکت چندین جزیره زیبای گرمسیری وجود دارد که گردشگران بسیاری را به خود جذب می کنند!

در اطراف پوکت چندین جزیره زیبای گرمسیری وجود دارد

از معروف ترین جزیره های اطراف پوکت، می توان به جزیره فی فی، جزیره سیمیلان، جزیره جیمز باند، جزیره کورال و جزایر راچا اشاره کرد.

معروف ترین جزیره های اطراف پوکت

سفر به این جزیره ها از پوکت به راحتی قابل انجام است. قایق های کوچک و بزرگ تفریحی در قالب تورهای یک روزه، مسافران را به این جزایر زیبا می رسانند! در سفر به پوکت ، بازدید از خلیج زیبای فانگ نگا را از دست ندهید!

همچنین ببیند: جزیره فی فی ( Koh Phi Phi )

ساحل های دیدنی در سفر به پوکت

ساحل های دیدنی در سفر به پوکت

سواحل پوکت از مهمترین دیدنی های این جزیره هستند. تفریحات ساحلی از جمله آفتاب گرفتن در سواحل، بخش مهمی از تجربه کسانی که به پوکت سفر می کنند را تشکیل می دهد. مگر می شود در سفر به پوکت از خیر ساحل های زیبای آن گذشت؟! ساحل پاتونگ، چشم انداز و ساحل زیبای کارُن، ساحل کارا، ساحل کامالا و… نام چند ساحل معروف پوکت هستند. اما علاوه بر اینها، ده ها ساحل شناخته شده و ناشناخته دیگر در پوکت وجود دارند که با کمی کنجکاوی می توانید آنها را پیدا کنید! ساحل معروف پاتونگ، مرکز تفریحات شبانه جزیره پوکت، همیشه سرشار از گردشگران است. بارها، رستوران ها، کافه ها و کلاب های بسیاری در این ساحل قرار دارند.

همچنین ببینید: پارک تفریحی فانتاسی

هتل های پوکت

هتل های پوکت

سفر به پوکت جدای از جاذبه های طبیعی و تاریخی و فرهنگی، یک جاذبه مهم دیگر هم دارد. اینکه مجموعه ای از لوکس ترین هتل های تایلند در پوکت هستند. هتل های پوکت برای جذب هر چه بیشتر مسافران، همه امکانات و توان خود را به کار گرفته اند. بسیاری از هتل های پوکت در ساحل زیبای این جزیره قرار دارند؛ منظره زیبای دریای آندامان از چشم اندازهای دوست داشتنی پوکت است و بسیاری از هتل های پوکت از اتاق هایی برخوردارند که این منظره زیبا را پیش چشم مسافران قرار می دهند. بهترین هتل های پوکت، ریزورت های پنج ستاره ای هستند که در سواحل این جزیره قرار دارند.

منبع
آفتاب تراول
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن